כתיבת תוכן

אחת השאלות הכי נפוצות בה אנו נתקלים מול בעלי עסקים וחברות – מה אני כבר יכול לכתוב על העסק והמוצרים שלי?

אז התשובה היא – הרבה והרבה מאוד!

תחום כתיבת התוכן הוא קריטי וחשוב בצורה משמעותית לכמה נושאים: קידום האתר SEO בגוגל, רמת המעורבות של הגולשים והאוהדים בדף הפייסבוק העסקי ועוד.

לא סתם נאמר – "המלך הוא התוכן". שום דבר לא יכול להחליף תוכן טוב, איכותי ורלוונטי לתחומי העיסוק של החברה.

כתיבת תוכן יכולה להיות דבר לא פשוט ודי מסובך עבור בעלי עסקים אשר מוכשרים ונהדרים בהמון דברים אחרים רק לא בכתיבה.

לשם כך יש לכם אותנו – צוות הכותבים של קומי טו גו מומחה בכתיבת תוכן שיווקית ויצירתית עבור העסק שלכם ובייצור של תוכן איכותי ורלוונטי עבור כל מידה אפשרית – בין אם זה לאתר האינטרנט שלך ובין אם זה לצורך קידום סטטוסים ומודעות בדף הפייסבוק העסקי.

תהליך כתיבת התוכן מתחלק למספר שלבים:

בשלב הראשון אנו עורכים מחקר וסקר בקרב הלקוחות בכדי להבין מה התוכן הכי נכון ורלוונטי עבור העסק שלכם – גם מבחינת מילות המפתח לקידום בגוגל וגם מבחינת התוכן שעשוי לעניין את קהל הלקוחות שלכם.

לאחר שניתחנו והבנו מהו התוכן המתאים ביותר עבור הלקוחות וכזה שיכול לעניין גם לקוחות נוספים מקהל המטרה שלנו – אנו מתחילים בתהליך הכתיבה כאשר כל מאמר הנכתב על ידינו מועבר אליכם הלקוחות לבדיקה, תיקון והערות.

בתהליך הכתיבה השיווקית אנו מפרידים בין תכנים אשר אמורים לעלות אל הבלוג העסקי או לאתר האינטרנט לבין התכנים המועברים אל המדיות החברתיות השונות.

הטקסטים המועלים לאתר האינטרנט ולבלוג יהיו ארוכים ואינפורמטיביים בדרך כלל ויכללו תיאורים מפורטים וארוכים יותר. הטקסטים אשר יועלו לפרופילים והדפים השונים ברשתות החברתיות יהיו ממוקדים יותר, קצרים יותר וכאלו שמושכים את עיניו של הגולש ולוכדים את תשומת ליבו בין שלל התכנים המפורסמים ברשתות החברתיות השונות.

כשאנו מסיימים לחלק את סוגי הטקסטים השונים אנו דואגים עבורכם להעלאה מסודרת אל אתר האינטרנט, לבלוג העסקי ולרשתות החברתיות השונות.

אנו מאמינים בפתרון כולל עבור קהל הלקוחות שלנו ולכן לקוחותינו לא צריכים לדאוג לשום חלק בתהליך הכתיבה – אנו דואגים לכל פרט ושלב בתהליך – החל משלב הרעיון והקריאייטיב ועד להעלאה מסודרת לרשת האינטרנט ולרשתות החברתיות.

לחצו כאן למידע נוסף בנושא שיווק בפייסבוק או מדיה חברתית

לייעוץ חינם צרו קשר עכשיו!

דברו איתנו בטלפון

שלחו לנו מייל

בואו לפגישה