שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק – פרסום בפייסבוק

 

פרסום בפייסבוק

אלפי עסקים בישראל מבינים את חשיבות הפרסום בפייסבוק ומפנים אל הפלטפורמה הזו נתח משמעותי מתקציבי הפרסום. משנה לשנה ניתן לראות עלייה משמעותית של תקציבי הפרסום בפייסבוק בפרט ובפלטפורמות נוספות ברשת בכלל.
באופן עקרוני כשמדברים על שיווק בפייסבוק ניתן למנות מספר מאפיינים בסיסיים לרשת החברתית:

פרסום בפייסבוק באמצעות פרופיל אישי

באמצעות הפרופיל האישי אנו למעשה מתנהלים ברשת פייסבוק, יוצרים קשרים, מנהלים שיחות ודיונים עם חברים, משתפים תמונות, מחשבות ורעיונות על חוד החברים שלנו. הפרופיל האישי יכול להיות דרך נהדרת ליצירת קשרים עסקיים ולשיווק המוצרים שלנו, הכל כמובן במינון הנכון.

שיווק בפייסבוק עם דף עסקי

באמצעות הפלטפורמה של הדפים העסקיים בפייסבוק, יכול כל בעל עסק ליצור דף עסקי בפייסבוק וממנו לנהל את פעילות השיווק של העסק בפייסבוק. היתרונות בדפים העסקיים של פייסבוק הם רבים אך הבולטים שבהם מתחילים ביכולת לייצר קמפיינים ממוקדים באמצעות פיסיבוק לקהלי יעד אותם אנו מגדירים, לדף העסקי ישנה אפשרות להתקנה של טאבים ואפליקציות אשר עוזרים לנו להגדיל את התנועה לדף ולמנף את היכולות שלו. בדף עסקי אין הגבלה על מספר האוהדים כך שניתן להגיע למיליוני אוהדים בדף שלנו מבלי תקרה או כבול למספר האוהדים המצטרפים. בדפים העסקיים ניתן לקבל סטטיסטיקות מדויקות על כמות המבקרים בדף, כמות הצפיות בכל פוסט ופרסום שהעלינו וכדומה.
דבר זה מאפשר לנו לדעת בדיוק איך עבד כל פרסום וקמפיין שהעלנו וכתוצאה מכך לשפר את תוצאות הפרסום כל פעם מחדש.

פרסום בקבוצות פייסבוק

באמצעות פייסבוק ניתן להקים ולהצטרף לקבוצות דיון שונות ומגוונות. ישנן עשרות אלפי קבוצות פייסבוק רק בישראל על כל נושא שרק תוכלו להעלות בדעתכם. בקבוצות הללו ניתן להעלות פוסטים ודיונים אשר חשופים לכלל חברי הקבוצה אשר יכולים להגיע אלפים וגם לעשרות אלפי חברים בכל קבוצה.
בקבוצות הפייסבוק ניתן לפרסם ולשווק את המוצרים השונים שלנו אך חשוב לזכור לעשות זאת במידתיות ובמידה גבוהה של רלוונטיות לנושא הקבוצה.

שיווק בפייסבוק היא אחת הדרכים הטובות והמשתלמות ביותר למפרסמים מבחינת רמת החשיפה, רמת המחירים והאפשרויות הבלתי מוגבלות לפילוח ובניית קהלי היעד שלכם ברשת.

אם אתם מעוניינים בטיפים נוספים בנושא פרסום בפייסבוק או להדרכות וייעוץ בנושא מדיה חברתית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-6105900 או במייל [email protected]