קריאייטיב ויצירתיות

הקמתם עסק? יש לכם רעיון למוצר חדש?

יופי!

עכשיו הגיע הזמן ליצור קמפיין מנצח שיגיע לקהל המטרה שלכם, יחשוף בפניו את המוצר או השירות החדש וכמובן יתחיל לייצר לידים, לקוחות חדשים ורכישות.

אז מה זה בכלל קמפיין?

קמפיין (מסע פרסום בעברית צחה) הוא מסע תעמולה פרסומי – זוהי בעצם סדרה של הודעות פרסום אשר להן נושא ורעיון משותפים אשר יוצרים יחדיו את תמונת התקשורת השיווקית הכוללת.

מסע פרסום יכול להופיע בכל סוגי המדיות, באמצעי תקשורת שונים ולפרקי זמן מוגדרים.

המרכיב החשוב ביותר כשאנו יוצרים מסע פרסום הוא למעשה הנושא המרכזי שהולך ללוות את מסע הפרסום. מן הנושא המרכזי אנו גוזרים את סוגי הפרסומות, המודעות ואת סוגי התקשורת השיווקית בהן נעשה שימוש במהלך מסע הפרסום.

בנוסף לכך ניתן ורצוי להוסיף סלוגן שילווה את מסע הפרסום שלנו ולוגו שיעביר וימחיש בצורה גרפית את הרעיון מאחורי מסע הפרסום.

אבל איך עושים את זה?

האדם הממוצע נחשף בכל יום לכ-3,000 מודעות ומסרים פרסומיים. זוהי כמות עצומה של מידע ופרטים אשר אין סיכוי של ממש לזכור ולעבד כמות כזו של מידע. בגלל כמות המידע העצומה אליה חשופים הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, אנו חייבים לייצר קמפיין שונה, יצירתי וייחודי, כזה שיוכל לבלוט בין אלפי המסרים האחרים ובמיוחד של אלו המתחרים בנו.

כאן אנו נכנסים לתמונה – חברת קומי טו גו מתמחה ביצירת קמפיינים שונים, יצירתיים ומנצחים.

אנו נלווה אתכם ממש מההתחלה, נבצע מחקר שוק עבורכם ונסקור את קהלי היעד הרצויים עבור הפרסום הרלוונטי. לאחר שנמקד עבורך את קהל היעד הרלוונטי ביותר אנו ניצור קמפיין מנצח המותאם בדיוק עבור קהל היעד הייחודי לעסק שלך.

הקמפיינים שלנו נוצרים בתפיסה הוליסטית וכוללנית – היכן נמצא קהל היעד שלך? ברשתות החברתיות? אולי ביוטיוב? בעיתונות הארצית או המקומית? בפורטלי התוכן והחדשות? או אולי בכלל בטלפון הסלולרי?

גם ביצירת קמפיינים יצירתיים, חברת קומי טו גו מהווה one stop shop – פתרון כולל עבורך – לנו ניסיון רב ביצירת קמפיינים מנצחים בכל סוגי המדיות.

לחצו כאן למידע נוסף בנושא שיווק בפייסבוק או מדיה חברתית

לייעוץ חינם צרו קשר עכשיו!

דברו איתנו בטלפון

שלחו לנו מייל

בואו לפגישה