פרסום בוויז

פרסום בוויז לפי מיקום לעסקים קטנים ובינוניים בכל הארץ.

פרסום בוויז (WAZE)

אפליקציית וויז (WAZE)   הינה אפליקציה חינמית לחישוב ויצירת מסלולי נסיעה. האפליקציה הישראלית במקור נוחה לשימוש ונגישה בהרבה מהפתרונות של הדורות הקודמים  ולכן זכתה לאהדה ולמיליוני משתמשים בארץ ובעולם. האפליקציה מציינת את נתיבי התחבורה, את הזמן עד ההגעה ונקודות ציון בדרך כמו מצלמות או משטרה. דבר נוסף שוויז מציינת אלו מקומות על המפה שהנוסעים עוברים לידם. כדי שעסק יופיע שם הוא צריך לפרסם את עצמו בוויז על מנת לשים את עצמו על המפה, מילולית ופרסומית ניתן לפרסם בוויז ב4 דרכים:

1)  הוספת סימון עם הלוגו שלך על המפה

נועד על מנת לעורר מודעות לעסק גם בקרב קהל שלא חיפש אותו במפורש. כלי זה מנצל את העובדה שהנוסע לפעמים מעוניין לעשות עצירה באמצע הדרך או שהוא נוסע במקום כדרך קבע, ובכך לנצל את העובדה ולמשוך אותו לעצור בצד הדרך בפעם הבאה שבה הוא נוסע או במידה והוא חשב על לעצור קודם לכן.

2)  הוספת באנר פרסומי לרכבים בסביבת העסק שלכם (Take Over).

הכלי המוכר יותר של waze . עם הכלי הזה ישנן פרסומות שקופצות בחלק העליון של המסך בכל פעם שעוצרים ברמזור. כלי זה יוצר הנעה לפעולה בדמות כפתור או יכולת להתקשר בזמנים שבהם הנהגים לא צריכים להיות מרוכזים בכביש.

3) שיפור הדירוג של העסק שלך בתוצאות החיפוש.

שיפור הדירוג בדומה לפרסום ממומן בגוגל מבטיח שתהיה בין התוצאות הראשונות בחיפוש. שילוב הכלי הזה בנוסף להוספת הלוגו ידרים תנועה לעסק שלך

4) הוספת לוגו העסק שלך לתוצאות החיפוש

הוספת הלוגו לשם בית העסק שלך מבדלת אותך משאר העסקים ובכך מביאה לסיכוי יותר גבוה לבחירה בך. בנוסף המוח שלנו נמשך לתמונות ולצבעים ולכן ישנו יותר סיכוי שיבחרו בך.

שיפור הדירוג של העסק שלך בתוצאות החיפוש מבטיח שיופיע תמיד בין התוצאות הראשונות.

כך תוכל להיות בטוח שהעסק שלך לא הולך לאיבוד בין עשרות העסקים הנוספים באיזור שמציעים שירות דומה.
שילוב של לוגו בחיפוש עם מיקום גבוה בתוצאת החיפוש ב- Waze מבטיח שכמות עצומה של לקוחות ייחשפו מדי יום לעסק שלך.

ומהו המודל הכלכלי?

הפרסום בוויז עובד לפי חשיפות, כלומר התשלום עבור הפרסום קורה כל פעם שנוסע נחשף אל הפרסומת שלך או שהאייקון שלך מופיע על המפה. מצב זה מונע בזבוז כספים על פרסומות שלא צפו בהם. האייקון לא יוצג תמיד לנוסע אלא רק לפי מכסה שנקבעה מראש ע"י. תקציב גדול יותר יגביר את כמות החשיפות האפשריות אך ניהול בחוכמה יאפשר שימוש חכם בתקציב הנתון.

אילו עסקים ירוויחו מפרסום בוויז

הפרסום בוויז מתאים לעסקים הנמצאים בסביבת כביש, ושהם מעט רחוקים מהעיר. תחנות דלק או מסעדות מקומיות שניתן לעצור לצידן ולהשתלב בתנועה לאחר מכן בקלות. אטרקציות מיוחדות גם הן ירוויחו מפרסום בוויז. עסקים שפחות ירוויחו מפרסום בוויז הם עסקים שהשימוש בהם הוא פחות אימפולסיבי או שהוא שירות הניתן בבית הלקוח כמו אינסטלציה או עורך דין.

לייעוץ חינם צרו קשר עכשיו!

דברו איתנו בטלפון

שלחו לנו מייל

בואו לפגישה