בניית אתרים

אתר אינטרנט מעוצב, איכותי ונגיש הוא כיום כלי שכל בעל עסק מבין שהוא חייב להשתמש בו. במהלך השנים התפתחו והשתכללו אתרי האינטרנט עם שלל פיצ'רים חדישים, אתרים רספונסיביים, שיטות מתקדמות לבנייה כמו html 5 וכדומה.

תחום בניית אתרים צפוי להמשיך ולצמוח כאשר האתגר המרכזי הוא תחום הסמארטפונים וההתאמה של אותם אתרים לעולם המובייל.

אתר אינטרנט איכותי נמדד במספר משתנים המעידים על איכותו של האתר. דבר חשוב באתר אינטרנט היא היכולת שלו ליצור המרות – להביא גולשים להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני וכמובן שלקנות מוצר באמצעות אתר האינטרנט.

בקומי טו גו אנו מסוגלים לתת את סל השירותים הרחב ביותר הניתן בעת בניית אתר אינטרנט:

אנו נלווה אתכם הלקוחות החל משלב בניית הקונספט – איך ייראה האתר, איך הוא ישתלב עם מיתוג החברה, האם זה יהיה אתר תדמית או אולי אתר סחר שיאפשר רכישה דרך כרטיס אשראי וכדומה. בשלב בנייתה קונספט אנו מחליטים למעשה מה הפונקציה שישרת האתר בעסק שלנו. לכל בית עסק וחברה ישנן דרישות שונות מאתר האינטרנט שייבנה ולכן חשוב להבין כבר בתחילתו של התהליך לאן אנו רוצים להגיע עם בניית האתר.

לאחר שהחלטנו איך ומה אנו רוצים מאתר האינטרנט שנבנה אנו ניגשים לעבודת
העיצוב הגרפי אשר תגדיר למעשה את נראות האתר בדף הבית ובכל הדפים הפנימיים – דפי מוצר, מור קשר, אודות, גלריות, לקוחות מספרים ועוד. נוטים לעיתים לחשוב כי עיצוב האתר מתייחס רק לדף הבית אך למעשה עיצוב האתר רק נגזר מעיצובו של אתר הבית ולכל דף פנימי באתר ולכל קטגוריה שונה באתר נצטרך לשים דגש עיצובי בכדי להמחיש לגולש היכן הוא נמצא ולהקל על הניווט שלו.

בסיום שלב העיצוב אנו ניגשים למלאכת כתיבת התוכן – אתר טוב הוא אתר שיש בוא תוכן רלוונטי ולא מעט ממנו. לשם כך אנו חוקרים ומזהים מהם מילות המפתח והנושאים הרלוונטיים ביותר ללקוח שלנו ועל סמך זה אנו כותבים את התוכן, מחליטים ממה יורכב התפריט הראשי של האתר וכדומה.

כשיש לנו את כל התוכן הכתוב לאתר אנו מעלים את כל התוכן בצורה מסודרת אל אתר האינטרנט ומתחילים במלאכת יצירת הקישורים, השבחת הטקסט לטובת קידום האתר ושיפורים נוספים לטובת התאמת כל דף באתר לקידום אופטימלי בגוגל.

יתרונות נוספים של חברת קומי טו גו בתחום בניית האתרים:

  • אתרי האינטרנט שאנו בונים הינם אתרים רספונסיביים המותאמים לצפייה מכל מכשיר.
  • אחסון האתרים שלנו נמצא בשרתים בבעלות החברה בחוות שרתים של חברת בזק.
  • רכישת הדומיין, שדרוג ואחסון האתר הינה כלולה במחיר הסופי שאנו נותנים ללקוח.
  • כל אתרי האינטרנט שלנו נבנים על סמך ניסיון רב ועל התממשקות מלאה למדיות חברתיות שונות בכדי למקסם את מעורבות הגולשים המגיעים מהרשתות החברתיות.

כשאתם בוחרים בנו לבניית האתר שלכם אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המעטפת הרחבה ביותר בשוק – החל משלב הרעיון והעיצוב, דרך כתיבת תוכן מלאה ועד לעליית האתר לאויר וקידום האתר בגוגל.

לחצו כאן למידע נוסף בנושא שיווק בפייסבוק או מדיה חברתית

לייעוץ חינם צרו קשר עכשיו!

דברו איתנו בטלפון

שלחו לנו מייל

בואו לפגישה