אודות

0 +
קמפיינים שהעלנו עד היום
0
תלמידים שהכשרנו
0
לקוחות מרוצים

תחומי ההתמחות שלנו בחברת קומי טו גו שיווק באינטרנט:

קידום אתרים בגוגל SEO

אנו בעלי ניסיון רב ומוצלח בקידום אתרים של קהל לקוחותינו בתוצאות החיפוש של גוגל בביטויי חיפוש אטרקטיביים ורלוונטיים.

קידום ושיווק ברשתות חברתיות

צוות החברה מורכב מכותבים, עורכי תוכן וקמפיינרים אשר אמונים על הצלחת הקמפיינים של לקוחותינו ברשתות החברתיות החל משלב קריאייטיב, דרך בניית הקונספט והטכנולוגיה ועד להשקה ותפעול של הקמפיין.

בניית אתרים

אצלנו בקומי טו גו מאמינים כי אתר אינטרנט הוא חלק קריטי מתוך פאזל המותג שלכם ולכן אנו מקפידים על בניית אתרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר עם התאמה מושלמת למובייל.

עיצוב גרפי ומיתוג

סטודיו הגרפיקה שלנו ערוך ומוכן לשרת את קהל לקוחותינו. אנו מתמחים בעיצוב מודעות לעיתונות, מיתוג ועיצוב לוגו ושפה גרפית, עיצוב מודעות ובאנרים למדיה חברתית ואתרי אינטרנט ועוד.

הפקת סרטונים

כחלק מהפתרון הכולל אותו אנו מעניקים ללקוחותינו אנו מתמחים בהפקת סרטוני תדמית ופרסום ויראליים אשר מעבירים את המסר ואת השפה המותגית בצורה ויזואלית באמצעות סרטוני וידאו ממותגים אשר נכתבים, מצולמים ונערכים על ידי צוות החברה.

ניוזלטר וסמס חכם

השיווק החדש מחייב אותנו לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר תוך שמירת היתרון היחסי של לקוחותינו מול המתחרים. לשם כך אנו מעניקים בתוך סל הפתרונות שלנו – שליחת ניזולטר מעוצב ללקוחות החברה עם אפשרות לתבניות שונות, תזמון שליחות, סטטיסטיקות מתקדמות ועוד. בנוסף לשירות זה אנו מספקים שירותי שליחת סמסים חכמים המאפשרים מעקב וניטור לחיצות ופתיחה של ההודעה, שליחת סרטונים ותמונות ישירות אל מכשיר הסמארטפון ועוד.

מועדון לקוחות

לא משנה אם אתם עסק, רשות מקומית או חברה גדולה – הדרך הטובה ביותר לשמור על קשר עם הלקוחות ולשמר אותם הוא מועדון לקוחות דיגיטלי. אנו מתמחים בהקמת מועדוני לקוחות דיגיטליים הנותנים ערך מוסף ללקוחות במתן הנחות, הטבות וצבירת נקודות.

לקוחות שאנחנו עובדים איתם