שיווק מתקדם בפייסבוק

שיווק מתקדם בפייסבוק
מערכת הפרסום בפייסבוק הולכת ומשתדרגת כל הזמן וזאת כדי להביא תוצאות טובות יותר לקהל המפרסמים ולתת ערך רב יותר לחברות הפרסום והמותגים אשר עושים שימוש במערכת הפרסום בפייסבוק. כיום הרבה יותר קל לנהל את מערכת הפרסום שלכם בפייסבוק ולקבל ערך גבוה יותר לשיווק מתקדם בפייסבוק.
בשבועות האחרונים התווספו מספר פיצ'רים מגניבים ויעילים למערכת הפרסום של פייסבוק וכאן נביא את המרכזיים שבהם:
– האפשרות לטרגט (לפלח) לפי סוג הדפדפן בו משתמש גולש הפייסבוק – אפשרות זו חיונית וחשובה אם ברצונכם לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק אך הוא איננו תומך בסוגים וגרסאות מסויימות של דפדפנים. כל מה שתריך לעשות הוא לבחור בדיוק את הדפדפנים שבהם האתר שלכם תומך ורק שם לפרסם למשתמשי הפייסבוק הרלוונטיים.
– סרטונים – מערכת הפרסום של פייסבוק ובכלל האלגוריתם של הרשת החברתית מתחיל לתעדף בצורה ברורה סרטונים ותוכן וידאו. מה זה אומר? ראשית אם שמתם לב בשבועות האחרונים החלו להתנגן סרטונים בפיד שלכם בצורה אוטומטית אך ללא סאונד. מהלך זה מזכיר מאוד את אפליקציית vine בה מתנגנים סרטונים באופן אוטומטי ללא לחיצה על כפתור Play. למעשה מעתה כל גולש פייסבוק ייחשף מיידית לסרטון אשר יחל להתנגן בצורה אוטומטית ובמידה והתוכן יעניין אותו הוא רק יצטרך ללחוץ על הפעלת הסאונד.
– מעבר לכך ניתן יהיה להתחיל לפרסם באופן ממוקד סרטונים שיווקים באמצעות פייסבוק ומערכת הפרסום שלה ולעשות אופטימיזציה ממוקדת לסרטונים ולהגדלת כמות הצפיות בהם.
על החידושים הנוספים שהתווספו למערכת הפרסום של פייסבוק אנו נכתוב בבלוג הבא שלנו בימים הקרובים.
שיווק מתקדם בפייסבוק היא דרך נהדרת למקסם את יכולות השיווק שלכם ולהביא יותר לקוחות בפחות כסף.
אם אתם רוצים לשמוע עוד על שיווק בפייסבוק או שיווק באמצעות מדיה חברתית אתם מוזמנים להתקשר אלינו לפרטים נוספים: 052-6105900

השארת תגובה