מה חשוב לדעת כשבונים אתר אינטרנט

מנהלי כל עסק שמעוניינים להקים אתר אינטרנט, חשוב שיחליטו מראש מהן המטרות של אתר אינטרנט חדש זה. בהתאם לכך הם יעבירו הנחיות רלוונטיות לאנשי המקצוע, אשר עוסקים בבניית האתר כדי שהמוצר המוגמר יהיה תואם באופן מדויק למטרות הללו. 

בנייה של אתר אינטרנט איכותי 

בשלב הראשון חשוב לערוך סיעור מוחות של הנהלת החברה וגורמי המפתח שלה כמו המנכ"ל, סמנכ"ל תפעול, סמנכ"ל מכירות וכל עובד בעל תפקיד מהותי החשוב לעניין זה עם אנשי המקצוע שאמורים לבנות את אתר האינטרנט בפועל.

ככל שיהיה לאנשי המקצוע מידע רב ומפורט יותר, כך הם יוכלו להקים אתר מושלם ואפקטיבי. מבצעים יחד הליך של אפיון האתר, מה הוא יכלול, אילו תכנים, אתר מקוון ועוד. 

בהתאם להנחיות של ההנהלה, בוני האתר מבצעים עיצוב המתאים לתחום העיסוק. החשיבה היא לבדל את אתר האינטרנט מאתרים מתחרים. יוצרים בידול זה באמצעות דגשים מקצועיים כדי שהגולש יקבל ערך מוסף והקריאה באתר תוסיף לו ידע מקצועי על תחום זה, אשר מעניין אותו. בנוסף לכך כדי לסחוף את הגולשים להישאר באתר, מתמקדים בצבעים יפהפיים ובנושאים מסקרנים ומרתקים שבזכותם הגולש נשאר פרקי זמן ארוכים בתוך האתר. 

נקודות אקוטיות בעת בניית אתרים 

אנשי המקצוע של חברה לבניית אתרים,  בונים אתר שמתאים הן למי שעובד בדפדפן כרום, גוגל וגם רספונססיבי לטובת הגולשים הרבים אשר נכנסים לאתר דרך הטלפון הסלולרי החכם. לכן חשוב שהם יראו את הנתונים ואת התמונות והסרטונים הוויזואליים באותה איכות, כמו אלו שרואים זאת במחשב הנייח.

בניית אתר מקוון 

אחת המטרות העיקריות של אתרי אינטרנט רבים היא ליצור מכירות של המוצרים הייחודיים שחברה זו מייצרת, מייבאת ומשווקת. ככל שהדברים יהיו ברורים וקריאים, כל תמונה, איור מעניין או סרטון מעלים את הסיכויים לביצוע מכירות. כך הלקוחות יהפכו מגולשים ללקוחות בפועל. אם מדובר באתר שעוסק בביגוד יש לפרט באופן נוח את המידות, הגוונים, הדגמים, אפשרויות השילוב וכל דבר אחר שיהפוך את המלל והתמונה למציאות וידרבן את הלקוח לבצע הזמנה באתר.

אתר אינטרנט

נושאים חשובים נוספים בכל אתר הם:

  • יצירת אפשרויות התשלום הרחבות כמו כרטיסי אשראי, ביט וגם pay pal, כאשר כל שיטות התשלום מאובטחות בהתאם להסכמים הבין לאומיים. 
  • הדגשות לכל נושא השירות תוך שימוש בכפתור ווטס אפ.
  • משלוחים עד פתח ביתו של הלקוח בזמינות מהירה.

שיווק ופרסום דיגיטלי 

כדי להגיע לתוצאות מצוינות, חשוב לקדם את האתר באמצעות מקדם אתרים בעל מיומנות בתחום הקידום האורגני או הממומן. באמצעות פעולות ממוקדות שהוא יבצע, יעלה מיקומו של האתר כשגולשים יחפשו אתר שעוסק בתחום הספציפי. כך החשיפה של האתר תהיה הרבה יותר רחבה וגולשים רבים שקודם לכן לא הכירו את החברה יתפעלו מהאופציות שמציע אתר זה.

מאמר זה נכתב עבור קומי טו גו – מדיה חברתית

השארת תגובה